panelarrow

Inspektor BHP

Praca w BHP

firmy produkujace mrozonki potrzebuja specjalistow

Firmy produkujące mrożonki potrzebują wykwalifikowanych specjalistów

| 0 comments

W Polsce znajdują się firmy produkujące różnorakie mrożonki. W związku z tym to właśnie te przedsiębiorstwa nierzadko poszukują wykwalifikowanych osób na stanowisku inspektora do spraw BHP.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizację oraz prowadzenie odpowiednich szkoleń, Powinna ona również prowadzić kontrole stanu BHP. Do jej codziennych obowiązków należy również bieżące raportowanie o przeróżnych zagrożeniach, a także sporządzanie dokumentacji, która jest ściśle związana z bezpieczeństwem pracowników oraz samego zakładu.

Pracownik na tym stanowisku musi się liczyć także z koniecznością współpracy z instytucjami kontrolnymi właśnie z zakresu BHP. Ponadto inspektor powinien bez zarzutu doskonalić system zarządzania bezpieczeństwem w danym zakładzie.

Względem kandydatów na takie stanowisko oczekuje się posiadania wyższego wykształcenia z zakresu BHP. Ponadto istotne jest również posiadanie doświadczenia w pracy na takim samym, czy też podobnym stanowisku. Nie bez znaczenia jest również umiejętność prowadzenia szkoleń oraz wystąpień publicznych, ponieważ wiele z nich odbywa się wśród kilkudziesięciu pracowników w jednym czasie. Istotna jest sama umiejętność dostrzegania ryzyka, ale też ważne jest myślenie przyczynowo – skutkowe. Pracownik powinien posiadać prawo jazdy kategorii B oraz znać bez zarzutu programy z pakietu Microsoft Office.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.