panelarrow

Inspektor BHP

Praca w BHP

jak zacząć przygodę w zawodzie

Inspektor BHP – stażysta. Jak zacząć swoją przygodę w zawodzie?

| 0 comments

Każdy z nas kiedyś musiał zacząć budowanie swojej ścieżki zawodowej. Podpowiemy Ci jakie warunki musisz spełnić, aby zostać inspektorem BHP – stażystą. Jeśli to praca Twoich marzeń, trafiłeś idealnie. Przedsiębiorstwa od osób, które ubiegają się o to stanowisko, najczęściej oczekują posiadania dyplomu ukończenia studiów wyższych z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Idealny kandydat musi znać przepisy BHP, ochrony środowiska i PPOŻ, ale przede wszystkim powinien je w umiejętny sposób interpretować, co jest szalenie istotne w przypadku inspektorów BHP. Pracownik powinien biegle obsługiwać komputer, a w szczególności programy pakietu Microsoft Office. Ponadto istotna w tym przypadku jest również dobra znajomość języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, czy też włoski. Wiele firm oczekuje od kandydatów na takie stanowisko posiadania prawa jazdy kategorii B, a ponadto istotna jest sama mobilność i chęć podjęcia pracy na pełen etat. Pracownik musi być otwarty na zmiany, a także chętny do podejmowania nowych wyzwań. W tym zawodzie istotna jest komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Przedsiębiorstwa oferują inspektorom wysokie wynagrodzenie, a także zatrudnienie w oparciu o umowę o prace. W tym wszystkim ważne są także dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, czy też pakiety medyczne. Ta praca jest idealna dla osób dobrze zorganizowanych.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.