panelarrow

Inspektor BHP

Praca w BHP

workation
workation

Workation staje się coraz popularniejszy. Czym jest?

| 6 komentarzy

Workation to sposób na pracę oraz wakacje w jednym. Nie bez powodu staje się coraz popularniejszym. Jeżeli masz możliwość pracy zdalnej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś realizował swoje obowiązki służbowe nawet z odległego zakątka kraju albo z egzotycznych miejsc.

Do niedawna o pracy z zagranicy mogli myśleć jedynie właściciele własnych firm czy freelancerzy. Teraz się to zmieniło, a wszystko dzięki rozpowszechnieniu się pracy zdalnej. Jako inspektor BHP również możesz realizować część swoich obowiązków nad jeziorem, w górach czy nad morzem.

Workation dobrze wpływa na równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym
Przede wszystkim musisz wiedzieć o tym, że workation jest najlepszym sposobem na to, aby zadbać o swoje życie prywatne. Nie poświęcasz bowiem cennego czasu na dojazdy do firmy, za to skupiasz się przede wszystkim na odpoczynku oraz realizacji obowiązków służbowych.

To wcale nie takie trudne. Możesz być bowiem efektywny na plaży, popijając bezalkoholowego drinka z kokosa. Najważniejsze jest jednak to, żeby właściwie zorganizować swój czas pracy. To istotne, ponieważ Twój zespół oraz szef szybko zauważą, że nie jesteś w stanie zrealizować wszystkich obowiązków, jeżeli nie będziesz przy tym sumienny. A na workation pokus będzie wiele. Jest to zatem odpowiedni wybór przede wszystkim dla osób, które mają silną wolę i nie mają trudności z organizacją własnego czasu pracy. Oczywiście tego typu wyjazdy zawsze należy uzgadniać z przełożonym.

6 Comments

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.