panelarrow

Inspektor BHP

Praca w BHP

pytanie pracownik
pytanie pracownik

Po czym poznać, że pracownik jest zaangażowany?

| 2 komentarze

Po czym poznać, że dana osoba jest zaangażowana w realizację poszczególnych obowiązków służbowych? Nie zawsze jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, jednak z pewnością nie jest niemożliwe do określenia. Tę umiejętność warto w sobie wypracować.

Praca w roli inspektora BHP często kojarzy się głównie z siedzeniem przy biurku. Nic bardziej mylnego, ponieważ bardzo wiele osób musi realizować swoje obowiązki służbowe w terenie, co nie zawsze jest łatwe, za to często wymagające. Jak zatem poznać, że dana osoba jest zaangażowana w pracę, jeżeli w większości przypadków nie ma jej w biurze?

Po czym poznać zaangażowanie w pracy?

Przede wszystkim zaangażowany inspektor BHP to taki, który chętnie i szybko realizuje swoje obowiązki służbowe. Kiedy zderza się z problemem – nie bagatelizuje go, tylko stara się jak najszybciej rozwiązać. Jest to zatem osoba, która pozostaje w ciągłym ruchu i zawsze chce jak najwięcej zrobić dla danego przedsiębiorstwa. Dodatkowo zaangażowany pracownik w godzinach realizacji własnych obowiązków zawsze będzie pod telefonem oraz w miarę możliwości będzie odpowiadał na maile. Oczywiście nie zawsze może to zrobić, kiedy jest w terenie.

2 Comments

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.